logoZMorph-TRANSPARENCY-300x108

ZMorph to wrocławski producent drukarek 3D, który istnieje na rynku od roku 2013. Stanowi drugą najbar dziej rozpoznawalną polską markę w branży niskobudżetowego druku 3D. Sukces na rynku amerykańskim, bardzo wymagającym dla producentów w tej branży, jest dobrą rekomendacją dla każdego potencjalnego klienta.

Swój sukces zawdzięczają przede wszystkim swojej innowacyjnej drukarce ZMorph 2.0 S, której udoskonalona wersja, ZMorph 2.0 SX, jest już dostępna w sprzedaży. Drukarka wyróżnia się możliwością wymiany głowic, dzięki czemu możemy zamienić ją w frezarkę CNC, ploter laserowy lub maszynę przystosowaną do drukowania gęstymi masami. Daje to niespotykaną nigdzie indziej możliwość obsługi skomplikowanego procesu technologicznego za pomocą jednej, kompaktowej maszyny. Poniżej zostały wymienione wszystkie dostępne głowice:

  • Laser Toolhead
  • DUAL PRO Plastic Extruder
  • CNC PRO milling toolhead
  • 1.75 mm Plastic Extruder
  • 3.00 mm Plastic Extruder
  • Thick Paste Extruder

Funkcja drukowania w urządzeniu ZMorph  2.0 SX również wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki głowicy DUAL PRO, wyposażonej w specjalny mieszalnik, można nie tylko drukować w dwóch kolorach podczas jednego procesu, ale również we wszelkich odcieniach które można znaleźć pomiędzy dwoma wprowadzonymi barwami.

Wspomniane osiągnięcia drukarki możliwe są dzięki dedykowanemu oprogramowaniu Voxalizer. Przy jego wykorzystaniu możemy przygotować model do druku,  frezu lub cięcia laserem, jak również wykorzystać możliwości głowicy dwukolorowej, np. poprzez możliwość naniesienia zdjęcia na drukowany model! Przygotowanie procesu technologicznego wykorzystującego wszystkie głowice jest maksymalnie uproszczone.

Uzupełnieniem oferty ZMorph są filamenty oraz akcesoria potrzebne do pracy na maszynie ZMorph 2.0 SX. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością. W naszej ofercie znajdują się materiały ABS oraz PLA w wielu wariantach kolorystycznych oraz przydzielone do nich materiały rozpuszczalne do struktur podporowych, odpowiednio HIPS oraz PVA.

Producent zadbał nawet o płynne wprowadzenie w obsługę swoich maszyn nowych użytkowników, udostępniając im możliwość zakupu zestawów Fun Pack do drukowania oraz frezowania.

Dzięki tak kompleksowemu podejściu do swoich klientów oraz świetnej maszynie, ZMorph uzyskał renomę i uznanie w branży druku 3D. Warto zaznajomić się z ofertą tego producenta i skorzystać z oferowanych przez niego możliwości!