logo-white-300x92

3D Printers Sp. z o. o. to wrocławski producent drukarek 3D ze 100% polskim kapitałem. Jest jedną z większych polskich firm w branży druku 3D i stanowi dobry przykład tego, że Polska należy do liderów w produkcji niskobudżetowych drukarek. Firma istnieje na rynku od roku 2013 i ciągle się rozwija, wprowadzając nowe rozwiązania.

Flagowym produktem firmy 3D Printers jest drukarka HBOT F300[http://prodesktop3d.com/produkt/hbot-f300/], będąca bezpośrednim rozwinięciem wcześniejszej, bardzo udanej drukarki: HBOT 3D. Stanowi fundament dla pozycji firmy na rynku, zapewniając duże możliwości w zakresie druku 3D w technologii LPD za niewygórowaną cenę. O jej jakości świadczy duża, zamknięta komora robocza o wymiarach 300x300x300 mm z wymuszoną wentylacją, inteligentna głowica z czujnikami obecności filamentu i precyzyjne silniki krokowe, wszystko sterowane przez nowoczesną elektronikę Sunbeam opracowaną przez samego producenta! Warto również wspomnieć o bardzo ładnym wyglądzie maszyny, co podkreśla dbałość producenta o najmniejsze detale.

Drukarka może przyjmować modele przetworzone przez różne oprogramowanie, jednak producent postanowił nieodpłatnie udostępnić klientom licencję na profesjonalny slicer Simplify 3D, dzięki któremu każdy proces druku będzie można przygotować z uwzględnieniem wszystkich parametrów technologicznych. Jest to gwarancja tego, że drukarka dostanie dokładnie to, czego potrzebuje do wykonania dobrego wydruku.

Oprócz drukarki, w ofercie producenta znajdują się również filamenty. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością, co zostało udokumentowane dzięki kompleksowym badaniom sprawdzającymi szereg parametrów dotyczących wytrzymałości mechanicznej. W ofercie znajdziemy różne materiały w wielu wariantach kolorystycznych: PLA, ABS, M-ABS, HIPS, H-WOOD, PET-G, H-GLASS oraz TPU.

Z drukarką dostarczane są wszystkie narzędzia i akcesoria potrzebne do obsługi i uruchomienia drukarki , dzięki czemu każdy użytkownik może rozpocząć proces wydruku do pracy od razu po zakupie. Ponadto każdy Klient dostaje od firmy 1 kilogram materiału PLA oraz, próbki wszystkich pozostałych materiałów.

Wszystko to składa się na obraz producenta prawdziwie dbającego o swoich klientów. Jeżeli jesteś jeszcze na etapie poszukiwania drukarki, to koniecznie sprawdź ofertę 3D Printers i przekonaj się o możliwościach flagowego produktu.