LOGO-v2-white

 

CORO Technology – jest polskim producentem rozwiązań adhezyjnych dla druku 3D. W lutym 2017 do oferty produktowej firmy dołączyła seria filamentów Compositum.

Compositum Filament Series™ to linia filamentów do drukarek 3D  opracowanych dla potrzeb przemysłu i zastosowań profesjonalnych. Na chwilę obecną stanowią ją dwie odmiany tworzywa ABS o oznaczenia Compositum ABS EX™ oraz Compositum ABS ST™. Produkcja filamentów Compositum opiera się na wykorzystaniu granulatów opracowanych specjalnie dla zastosowania w druku 3D FDM, gdzie zmiany materiałowe zostały już dokonane na etapie monomerów.

  

 

 COROPad™ – to specjalna podkładka adhezyjna dla drukarek 3D pracujących w technologii FDM/FFF. Tworzy ona idealną powierzchnię do druku dla większości dostępnych na rynku filamentów, zapewniając prawidłowe przywarcie pierwszej warstwy materiału. Podkładki COROpad świetnie sprawdzą się z wymagającymi materiałami, takimi jak: ABS, ASA, czy SAN. W przypadku druku z filamentów PLA czy PET, nie wymaga podgrzewanego stołu.

COROPad™ – to specjalna podkładka adhezyjna dla drukarek 3D pracujących w technologii FDM/FFF. Tworzy ona idealną powierzchnię do druku dla większości dostępnych na rynku filamentów, zapewniając prawidłowe przywarcie pierwszej warstwy materiału. Świetnia sprawdza się z wymagającymi materiałami takimi jak: ABS, ASA, czy SAN. W przypadku druku z filamentów PLA, czy PET nie wymaga podgrzewanego stołu.

C-Stick™– to kolejne rozwiązanie, które eliminuje problem odrywania wydruków od platformy roboczej drukarek 3D pracujących w technologii FDM/FFF, występujące w formie spray’u. C-Stick™ Adhesion Spray został opracowany pod kątem wykorzystania go w drukarkach z podgrzewanym stołem roboczym. Dzięki wykładniczemu wzrostowi siły przywierania względem temperatury platformy roboczej, znajduje on zastosowanie przy druku z większości oferowanych na rynku filamentów, takich jak: ABS, ASA, SAN, HIPS, TPE, PET, PLA oraz pokrewnych.